RSS
piątek, 01 marca 2013

Witam serdecznie na moim blogu!

Pragnę wam zaprezentować kilka sposobów na zarabianie w internecie. Jeśli próbowaliście już swoich sił w tym zakresie, to możecie podzielić się tą wiedzą z innymi. Wystarczy napisać do mnie, a ja chętnie zamieszczę wasz sposób na zarabianie na tym blogu.

Przejdźmy do rzeczy. Ostatnio na pewno wielu z was zauważyło na różnych portalach społecznościowych linki ze stroną shorte.st. Jest to strona, dzięki której zarabiamy pieniądze na wyświetlaniu reklam przez użytkowników internetu. Schemat działania jest bardzo prosty:
  • na stronie shorte.st wklejasz link do docelowej strony np. www.google.pl
  • adres www.google.pl zostaje zamieniony na skrócony adres np. http://sh.st/rnMmr
  • jeżeli użytkownik, któremu wyślesz ten link otworzy go ukarze mu się strona z reklamą
  • po pięciu sekundach w prawym górnym rogu pojawi się przycisk z napisem: SKIP THIS AD
  • po kliknięciu w przycisk zostanie otworzona docelowa strona, w naszym przypadku www.google.pl, a ty zarobisz trochę zielonych $$$
  • pieniądze wypłacane są raz na miesiąc na PayPal lub Payoneer
Najlepiej sam zobacz jak to działa: KLIKNIJ

Aby się zarejestrować wejdź na: shorte.st i kliknij "JOIN".
Wpisz potrzebne dane, zaakceptuj regulamin i kliknij "REGISTER". Potwierdź swojego maila i zacznij zarabiać. Aby wygenerować link należy wkleić w okienko:

i kliknąć "SHORTEN", nastepnie wystarczy skopiować gotowy link i go rozprzestrzeniać jedną z metod opisanych poniżej. Pieniądze będą wypłacane automatycznie dziesiątego dnia każdego miesiąca. Minimalna wypłata to 5$ dla PayPal i 20$ dla Payoneer.
W razie jakichkolwiek pytań pisz komentarz pod tym postem lub wyslij e-mail, na adres podany na dole postu.

Ale przecież nikt nie będzie siedział i klikał SKIP THIS AD. Aby zarobić ładną sumkę należy znaleźć sposób na to żeby ktoś lub coś klikało za nas. Poniżej znajdziesz kilka metod na to jak zarobić w necie tym sposobem:

1 Metoda - "na facebooka"
To metoda, która nie wymaga od nas posiadania żadnego dodatkowego oprogramowania. W skrócie polega ona na rozprzestrzenianiu linków na facebooku. Najlepszym sposobem jest dodawanie linku w komentarzu do zdjęcia, które zobaczy bardzo duzo osób. Np. pod czymś takim:i podpisując np. tak:
"Czy to prawda Maciej? Jesli tak to będzie niezła afera LINK"
Rozsądnie jest założyć nowe konto na facebooku do rozprzestrzenia linków. Na pewno na kilkadziesiąt tysięcy osób, które wyświetlą ten post 5-10% kliknie w twój link co daje kilka tysięcy odwiedzin. 
Kilka tysięcy odwiedzin to kilka dolarów zarobku, a kilka dolarów zarobku to kilkanaście złotych na naszym koncie. A to wszystko z jednego wpisu. 

2 Metoda - "na chińczyka"
Ta metoda wykorzustuje program stworzony przez Chińczyków. Opis jego działania jest stosunkowo prosty: wklejamy nasz link shorte.st do programu a ona w systemie wymiany linków generuje wejścia, dzięki czemu zarabiamy pieniądze.
Screen:Aby dostać program należy być moim referralsem, czyli zarejestrować się na stronie shorte.st z mojego linku. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na poniższy baner.


Po rejestracji możez wysłać maila na adres podany na dole postu. Wyślę ci dokładną instrukcję programu instrukcje. Instrukcja w wersji angielskiej tu: LINK a program tu: LINK
Program ten "nabija" max. 100 wejść w ciągu godziny, czyli ok. 800 dziennie (przy używaniu tylko gdy ktoś pracuje na komputerze), co daje nam prawie 1 $ zysku dziennie, za nic nie robienie :)
Link do programu:

3 Metoda - "na czatowicza"
Ta metoda również wykorzystuje pewien program, ale można działać także manualnie. Może zacznijmy od manuala :) Wystarczy wejśc na jakiś czat internetowy typu: http://czateria.interia.pl/ i zasypywać ludzi linkami. Dobrze działa sposób na zdjęcie: "Hej, tu moje zdjęcie nago, wyslij swoje jak możesz." Tym sposobem też można nabić wiele wejśc na nasz link. Ale można też działać za pomocą programu Omegle Spreader. Służy on do autoamtycznego czatowania z osobami z różnych krajów. Krótko mówiąc - czatuje za nas.
Screen:Tak jak poprzednio aby dostać program należy być moim referralsem, czyli zarejestrować się na stronie shorte.st z mojego linku. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na poniższy baner.


Jeśli chcesz instrukcję, napisz do mnie maila. Program: LINK
Metoda 4 - "na hackera"
Według mnie chyba najlepsza metoda. Po wygenerowaniu naszych linków, instalujemy Firefoxa (jeśli już masz to super), a następnie dodatek do niego z tej strony: LINK. Służy on do zmienieania IP naszej przeglądarki. Po zainstalowaniu restarujemy firefoxa i sprawdzamy czy dodatek działa
 
Jeśli po doświeżeniu strony adresy się zmienią to znaczy, że wszystko gra. Teraz otwieramy firefoxa w trybie prywatnym ([Ctrl]+[Shift]+[p]) i przechodzimy na tę strone: LINK. W okienku "Enter a URL" wklejamy nasz link z shorte.st, a następnie wybieramy 25 przeglądarek z tych poniżej. Najlepiej wybierać te na Windowsie, bo działają najszybciej. Klikamy "Generate screenshots" i załatwione. Mamy 25 odwiedzin naszego linka. Zamykamy okno, włączamy przeglądarkę jeszcze raz w trybie prywatnym i powtarzamy czynność.  Bierzemy kolejny link i kolejny... Trochę to monotonne więc postanowiłem to przyspieszyć. Wkrótce wrzuce sztuczkę z programem MacroRecorder, dzięki czemu komputer będzie robił wszystko za nas.

Podsumowując:
By zacząć zarabiać tym sposobem wystarczy dosłownie chwila.
Wykorzystując wszystkie metody można dziennie zarobić 1-5$, czyli do 150$ miesięcznie.
Pełną instrukcje wyślę na maila każdej chętnej osobie, która będzie moim referralsem.
W razie problemów pomagam, problemy zgłaszajcie w komentarzach.

UWAGA TO NIE WSZYSTKO!

Wszystkie metody opisane powyżej to tylko część naszych zarobków. Tak naprawdę możemy zarobić duzo, dużo więcej dzięki refferalsom. Wyobraźcie sobie, że poleciliście ten sposób zarabiania 20 znajomym. Każdy z nich dziennie zarbi min. 1$. Jest to w sumie 20$. Dzięki temu, że są waszymi referralsami dostaniecie 20% ich zysku, czyli 4$ dziennie. Podoba się? Już wkrótce dokładnie to opiszę na moim blogu. Pozdrawiam

email: paka747@o2.pl
piątek, 03 kwietnia 2009
WITAM NA MOIM BLOGU!!!

Czytasz ten tekst więc zapewne interesuję Cię wiedza o tym, 

JAK ZARABIAĆ W INTERNECIE?

 Jednak najpierw wyobraź sobie banknot 50-dolarowy.


 Doszedłeś już tutaj, tak więc zainteresowałeś się moim blogiem. Gratuluję decyzji. Zapewniam, że nie będziesz żałował czasu poświęconego na zapoznanie się z jego treścią.


Zaprezentuję wam dobry i sprawdzony sposób na łatwe zarabianie pieniędzy w internecie. Osobiście sam z niego korzystam i szczerze go polecam. Jest to system który gwarantuje BEZPIECZNY I PEWNY ZYSK z oglądania reklam.


A MOWA O:

 

  

Serwis ten jest znany od dawna. Jest on zarejestrowany jako firma więc:

Macie pewność, że dostaniecie zarobioną kasę. Co więcej, na koncie standardowym mamy do dyspozycji kilkanaście reklam do klikania dziennie, oraz możliwość większego zarobku poprzez zapraszanie nowych użytkowników, co sprawia, że neobux.com jest bardzo opłacalnym systemem paid-to-click.


Kasę wypłacać można na konto Alert Pay lub PayPal co dla wielu z Was jest zapewne dużym udogodnieniem.


Zarobione pieniądze będziesz mógł ją później wykorzystać np. na KONTA PREMIUM/DODATKI DO GIER INTERNETOWYCH TAKICH JAK OGAME, PLEMIONA CZY METIN2, LUB WYPŁACIĆ JĄ SOBIE DO RĘKI!!!


 To jest dziecinnie łatwe! Nic nie musisz inwestować, nie ma żadnych haczyków, z Twojej strony nic nie poświęcasz, oprócz, rzecz jasna, czasu (kilka minut dziennie). 


Czytaj dalej, a przekonasz się jakie to proste. 
ZACZYNAMY


Wchodzimy na:


KLIKNIJ W OBRAZEK

I tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:

Klikamy na REGISTER i kolejno wypełniamy pola:

1. Username - Twój login;

2. Password - Hasło;

3. Password Confirmation - Potwierdź hasło;

4. Email - Twój e-mail;

5. AlertPay/PayPal Email - E-mail, na którym masz założone konto Paypal lub AlertPay;

6. Birth Year - Rok urodzenia - musisz mieć co najmniej 18 lat;

7. Verification Code - Kod z obrazka;


CONTINUE


W polach wpisujemy kody potwierdzające, które otrzymaliśmy w mailach. Są one na naszych skrzynkach pocztowych.

Verification Code - Kod z obrazka;


FINISH REGISTRATIONOK! Właśnie się zarejestrowaliśmy na stronie neobux.com!. Teraz możemy spokojnie zarabiać przesz internet klikając w reklamy.


Masz już swoje konto i jesteś gotowy "klikać". Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o serwisie neobux.com i zarabianiu w internecie to czytaj dalej ten blog!
LOGOWANIE


Klikamy na LOGIN w prawym górnym rogu strony i wypełniamy pola:

1. Username - Twój login;

2. Password - Hasło;

3. Verification Code - Kod z obrazka;


LOGINJAK ZARABIAĆ NA STRONIE


Klikamy na VIEW ADVERTISMENTS i:

Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy,następnie na kropkę. Odczekujemy kilka sec, aż pasek ładowania na górze ekranu dojdzie do końca, zamykamy stronę i klikamy na kolejny link.


UWAGA!

 Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną!


Jeżeli już wszystko obejrzeliśmy to czekamy, aż ukażą się nowe linki i tak dalej. Często w tym samym dniu pojawiają się nowe reklamy, więc jest okazja żeby tego samego dnia jeszcze zarobić. Reklamy w polu "Mini Advertisments" pojawiają się na krótki czas więc trzeba je bacznie obserwować jeśli chce się na nich zarobić. Jest ich nawet kilkadziesiąt dziennie! Nie ma przymusu oglądania wszystkich reklam - oglądamy tyle ile chcemy! Serwis neo.com NIE USUWA NIEAKTYWNYCH KONT, więc nawet jeśli z jakiegoś powodu, na przykład 30 dniowych wakacji, zapomnicie na jakiś czas o klikaniu, macie pewność, że KONTO I KASA DALEJ SĄ WASZE, a po powrocie zastaniecie na nim tyle ile udało się Wam wcześniej zarobić.SPRAWDZANIE STANU KONTA


Kwotę, którą zarobiliśmy widać w panelu użytkownika i obok nazwy użytkownika.POLICZMY WIĘC ILE ZAROBILIŚMY PRZEZ 1 MIESIĄC


0.01*4 (ilość reklam dziennie) *30 (dni w miesiącu) + 0.001*20*30 (Mini Advertisments) = 1,8 $

To strasznie mało :(JAK ZAROBIĆ WIĘCEJ

Jeśli chcemy zarobić więcej, możemy polecić znajomym ten serwis. jeśli osoba zarejestruje się przez nasz unikalny link http://www.neobux.com/?r=artur747) dostawać będziemy 0,005$ za każdą reklamę którą nasz znajomy obejrzy.

A więc co miesiąc zarobić możemy:

100 znajomych - 30,00$, czyli 100 zł

Zależy to oczywiście od tego ile nasi znajomi będą klikać oraz ile będzie dostępnych reklam na dzień.

... Jest to niezła suma jak za kilka minut codziennej pracy!

 

WIĘCEJ O WYPŁATACH


Ważna cechą serwisu neobux.com jest to, że wypłaty są realizowane natychmiastowo (insant)

PayPal jest to najbardziej znany bank internetowy. Obsługuje przesyłki pieniędzy w internecie. W każdej chwili można je wypłacić na dowolną kartę kredytową, lub dostać przesyłką kurierską.

Przez PayPal, można także kupować bonusy do gier internetowych (np konto premium).

Pieniądze zarobione za oglądanie reklam będą mogły zostać wysłane właśnie na PayPal. Nie będę się tu rozpisywał, także jeśli będziesz chciał dokonać wypłaty, albo po prostu dowiedzieć się więcej, napisz do mnie na gg, a wszystko wyjaśnię. (gg podałem na dole strony).

Minimalna kwota wypłaty to 2$!


A TERAZ PYTANIE, KTÓRE ZADAJE SOBIE WIĘKSZOŚĆ Z WAS: CZY SERWISOWI neobux.com PRZYNOSI TO ZYSKI?


Trochę matematyki: neobux.com dostaje od reklamodawców za wyświetlenie reklamy 0,02$, więc na pewno nic nie stracą. Najwyżej, w przypadku refferals'ów, wyjdą na zero, ale jest to dla nich przecież świetna reklama: strona sama się rozwija, i to w postępie geometrycznym (coraz szybciej), także nie muszą wystawiać grubych pieniędzy na kampanie reklamowe. Do tego strona istnieje już kilka dobrych lat i jest w 100% wypłacalna. 

Bux'owi zysk przynosi także sprzedaż kont Premium (dających więcej reklam dziennie i większe wynagrodzenie za reklamy). Premium kosztuje niestety dużo, ale warto tyle wydać. Nie będę tu pisał dla czego, bo i tak już się rozpisałem :). Jeśli jesteś tym zainteresowany, pisz do mnie śmiało na gg - zawsze odpowiadam.
Życzę powodzenia :]

GG - 35726854


285


| < Marzec 2015 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31