Menu

Jak zarobić w necie ?

Jak zarobić w necie? Metody zarabiania: oglądanie reklam za kasę , paid-to-click, skracanie linków, zarabianie za klikanie w reklamy, buxy, shorte.st, krótkie linki i wiele innych...

Witam na moim blogu!

pavlus007

UWAGA: BLOG JEST AKTUALIZOWANY. WPADNIJ DO NAS ZA KILKA DNI I SPRAWDŹ CO NOWEGO!

Pragnę wam zaprezentować kilka sposobów na zarabianie w internecie. Temat rzeka ale tak naprawdę skutecznych metod nie jest dużo. Większość to fake, przez który można co jedynie starcić czas. Wszystkie sposoby, o których piszę są, są sprawdzone osobiście przeze mnie. Przed dodaniem nowych metod zarabiania, sprawdzam czy serwisy, które je oferują są wypłacalne. Jeśli masz trochę wolnego czasu, chcesz trochę zarobić, jesteś wytrwały i konsekwenty w swoim postępowaniu to zapraszam dalej...
Kilka podstawowych spraw:

1. Na początku wybierz maks. 2 metody zarabiania, bo więcej ciężko będzie Ci ogarnąć.
2. Zabezpiecz swój komputer przed wirusami, żeby nikt nie ukradł twojej kasy. (jeśli nie wiesz jak napisz maila pomoc@metodyzarabiania.pl).
3. Gdy już trochę się wprawisz, twórz sobie tygodniowe listy obowiązków. Dzięki nim łatwiej będzie Ci zorganizować czas.
4. Przy zakładaniu kont używaj trudnych do złamania haseł (np. PL879!Xd69). To dla bezpieczeństwa.
5. Nie ściągaj z nieznanych źródeł programów, botó itp. które według autora pomogą Ci zarobić. Na 80% będzie w nich siedział wirus. Jeśli nie jesteś pewien czy program jest bezpieczny, podeślij mi link, sprawdzę.

Jeśli próbowaliście już swoich sił w tym zakresie, to możecie podzielić się tą wiedzą z innymi. Wystarczy napisać do mnie, a ja chętnie zamieszczę wasz sposób na zarabianie na tym blogu.

Skracanie linków - dobry sposób na zarabianie przez internet!

pavlus007

Shorte.st-zarabianie w internecie

Ostatnio na pewno wielu z was zauważyło na różnych portalach społecznościowych linki ze stroną shorte.st. Jest to strona, dzięki której zarabiamy pieniądze na wyświetlaniu reklam przez użytkowników internetu. Metoda działania jest banalnie prosta. Skracamy link do postaci http://sh.st/kJ9U0. Udostępniamy link, korzystając ze sposobów opisanych na blogu. Zarabiamy za reklamy wyśiwtlane użytkownikom wchodzącym na nasz link. Polecam tę metodę dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Właściwości tej metody zarabiania:

 • Sposób działania: skracanie linków
 • Trudność (1-5): 2
 • Średnie dzienne zarobki: 1-20$ w 1 etapie, 100-500$ w 2 etapie
 • Procent z polecających: 20%
 • Wypłaty: 5 każdego miesiąca
 • Minimalna kwota wypłaty: 5$
 • Sposób wypłaty: PayPal, Payoneer, WebMoney

Etap 1 - rejestracja

Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić to rejestracja. Aby się zarejestrować kliknij w ten link REJESTRACJA.

 

Po przejściu na stronę kliknij "JOIN".

jak zarobić w internecie

Podaj dane do rejestracji: e-mail oraz hasło.

Jak zarobić w necie

Zaakceptuj regulamin (oczywiśćie po wcześniejszym przeczytaniu :) ) i przejdź przez zabezpieczenie captcha. Kliknij "REGISTER".

zarabianie w necie

Wejdź na maila, którym posłużyłeś się do rejestracji konta.

zarabianie przez internet

Potwierdź e-mail, klikająć w "CLICK HERE".

praca w internecie

Jeśli wszystko przebiegło poprawnie, twoim oczom ukaże się taka strona. Kliknij "OK". Teraz jesteś już użytkownikiem Shorte i możesz zarabiać. Najpierw jednak należy uzupełnić swoje dane. Przejdź do zakładki "SETTINGS".

zarabianie w internecie

Dane uzupełniamy w sposób podany na zdjęciu. Miejsce "Address 2" zostawiamy puste.

metody zarabiania w internecie

Wybieramy metodę wypłaty, domyślnie PayPal. Oraz e-mail, na który zarejestrowane jest konto, na które będziemy przelewać zarobione pieniądze. Jeśli nie macie konta w żadnym z tych serwisów, to trzeba je sobie założyć. Jeśli nie wiesz jak to napisz maila, pomogę. Polecam PayPal.

metody zarabiania w necie

Opiszę teraz krótko najważniejsze funkcję panelu Shorte. W zakładce statystyki, możemy sprawdzić ruch generowany na anszych linkach. "General" odpowiada zarobkom na anszych linkach, "Referrals" na linkach poleconych (o tym będzie mowa później). Zakładka "WITHDRAW" przedstawia nasze przychody, terminy wypłat, itp.

sposoby zarabiania w necie

W zakładce "TOOLS" mamy kilka przydatnych narzędzi, które ułatwią nam zarabianie.
"WEBSITE MONETIZATION" - opcja ta służy do generowania skryptu Java na naszą prywatną stronę www, jeśli taką mamy. Dzięki temu, po wejściu na nią otwiera się nowe okienko z reklamą Shorte a my dostajemy 1 wejście. Jeśli nie masz własnej strony www z dużą liczbą odwiedzin to ta opcja nie będzie Ci potrzebna.
"Mass Shrinker" służy do masowego skracania linków.
"Referral program", w tej zakładce mamy link do polecający oraz inne przydatne rzeczy związane z polecaniem serwisu. (będzie o tym mowa później).
Pięć ostatnich opcji pomaga przy pracy z portalami społecznościowymi i blogami. 

zarabianie w sieci

UWAGA, WKRÓTCE (JAK TYLKO ZNAJDĘ CHWILĘ CZASU) POJAWI SIĘ FILM PREZENTUJĄCY REJESTRACJĘ, WSZYSTKIE FUNKCJE ORAZ DZIAŁANIE SERWISU. ZOBACZ GO KONIECZNIE!!!

Etap 2 - pierwsze linki

Skoro jesteśmy już użytkownikami Shorte to najwyższa pora zacząć zarabiać.

Przejdź więc do zakładki "STATISTICS" -> "General". Twoim oczom ukaże się strona z aktualnymi statystykami twoich linków. Na początku będą tam same zera. Ale niedługo to się zmieni. Przygotuj na początek dowolny link np. www.metodyzarabiania.pl. Wklej go w miejsce pokazane na zdjęciu poniżej i kliknij przycisk "SHORTEN". System powinien wygenerować skrócony link w postaci http://sh.st/kMDXW. Wejdź teraz w skrócony link.

Jak zarobić na Shorte.st

Po załadowaniu się reklamy musisz odczekać 5 sekund aby przejść dalej. To właśnie na wyświetleniach takich reklam będziesz zarabiał. Za każdego użytkownika, który wejdzie w twój link dostaniesz profity. Po 5 sekundach kliknij "SKIP THIS ADD", aby zostać przeniesionym na docelową stronę (tę której link skróciłeś). W zależności od kraju, z którego użytkownik się łączy dostajesz mniej lub więcej $. I tak dla użytkownika z Polski jest to $3,98 ale np. dla użytkownika o adresie IP z Norwegi to aż 12$. Wiadomo, że większość użytkowników, którzy będą na ciebie pracować będzie z Polski, no chyba że zamierzasz rozprzestrzeniać linki również zagranicą, co prawdę mówiąc jest całkiem dobrym pomysłem.

Metody zarabiania na shorte

Etap 3 - sposoby rozprzestrzeniania linków i nabijania wyświetleń

na stronie shorte.st wklejasz link do docelowej strony np. www.google.pl

 • adres www.google.pl zostaje zamieniony na skrócony adres np. http://sh.st/rnMmr
 • jeżeli użytkownik, któremu wyślesz ten link otworzy go ukarze mu się strona z reklamą
 • po pięciu sekundach w prawym górnym rogu pojawi się przycisk z napisem: SKIP THIS AD
 • po kliknięciu w przycisk zostanie otworzona docelowa strona, w naszym przypadku www.google.pl, a ty zarobisz trochę zielonych $$$
 • pieniądze wypłacane są raz na miesiąc na PayPal lub Payoneer

Najlepiej sam zobacz jak to działa: KLIKNIJ

i kliknąć "SHORTEN", nastepnie wystarczy skopiować gotowy link i go rozprzestrzeniać jedną z metod opisanych poniżej. Pieniądze będą wypłacane automatycznie dziesiątego dnia każdego miesiąca. Minimalna wypłata to 5$ dla PayPal i 20$ dla Payoneer.
W razie jakichkolwiek pytań pisz komentarz pod tym postem lub wyslij e-mail, na adres podany na dole postu.
Ale przecież nikt nie będzie siedział i klikał SKIP THIS AD. Aby zarobić ładną sumkę należy znaleźć sposób na to żeby ktoś lub coś klikało za nas. Poniżej znajdziesz kilka metod na to jak zarobić w necie tym sposobem:
1 Metoda - "na facebooka"
To metoda, która nie wymaga od nas posiadania żadnego dodatkowego oprogramowania. W skrócie polega ona na rozprzestrzenianiu linków na facebooku. Najlepszym sposobem jest dodawanie linku w komentarzu do zdjęcia, które zobaczy bardzo duzo osób. Np. pod czymś takim:

i podpisując np. tak:
"Czy to prawda Maciej? Jesli tak to będzie niezła afera LINK"
Rozsądnie jest założyć nowe konto na facebooku do rozprzestrzenia linków. Na pewno na kilkadziesiąt tysięcy osób, które wyświetlą ten post 5-10% kliknie w twój link co daje kilka tysięcy odwiedzin. 
Kilka tysięcy odwiedzin to kilka dolarów zarobku, a kilka dolarów zarobku to kilkanaście złotych na naszym koncie. A to wszystko z jednego wpisu. 
2 Metoda - "na chińczyka"
Ta metoda wykorzustuje program stworzony przez Chińczyków. Opis jego działania jest stosunkowo prosty: wklejamy nasz link shorte.st do programu a ona w systemie wymiany linków generuje wejścia, dzięki czemu zarabiamy pieniądze.
Screen:

Aby dostać program należy być moim referralsem, czyli zarejestrować się na stronie shorte.st z mojego linku. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na poniższy baner.

Po rejestracji możez wysłać maila na adres podany na dole postu. Wyślę ci dokładną instrukcję programu instrukcje. Instrukcja w wersji angielskiej tu: LINK a program tu: LINK
Program ten "nabija" max. 100 wejść w ciągu godziny, czyli ok. 800 dziennie (przy używaniu tylko gdy ktoś pracuje na komputerze), co daje nam prawie 1 $ zysku dziennie, za nic nie robienie :)
Link do programu:
3 Metoda - "na czatowicza"
Ta metoda również wykorzystuje pewien program, ale można działać także manualnie. Może zacznijmy od manuala :) Wystarczy wejśc na jakiś czat internetowy typu: http://czateria.interia.pl/ i zasypywać ludzi linkami. Dobrze działa sposób na zdjęcie: "Hej, tu moje zdjęcie nago, wyslij swoje jak możesz." Tym sposobem też można nabić wiele wejśc na nasz link. Ale można też działać za pomocą programu Omegle Spreader. Służy on do autoamtycznego czatowania z osobami z różnych krajów. Krótko mówiąc - czatuje za nas.
Screen:

Tak jak poprzednio aby dostać program należy być moim referralsem, czyli zarejestrować się na stronie shorte.stz mojego linku. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na poniższy baner.

 

Jeśli chcesz instrukcję, napisz do mnie maila. Program: LINK
Metoda 4 - "na hackera"
Według mnie chyba najlepsza metoda. Po wygenerowaniu naszych linków, instalujemy Firefoxa (jeśli już masz to super), a następnie dodatek do niego z tej strony: LINK. Służy on do zmienieania IP naszej przeglądarki. Po zainstalowaniu restarujemy firefoxa i sprawdzamy czy dodatek działa
 
Jeśli po doświeżeniu strony adresy się zmienią to znaczy, że wszystko gra. Teraz otwieramy firefoxa w trybie prywatnym ([Ctrl]+[Shift]+[p]) i przechodzimy na tę strone: LINK. W okienku "Enter a URL" wklejamy nasz link z shorte.st, a następnie wybieramy 25 przeglądarek z tych poniżej. Najlepiej wybierać te na Windowsie, bo działają najszybciej. Klikamy "Generate screenshots" i załatwione. Mamy 25 odwiedzin naszego linka. Zamykamy okno, włączamy przeglądarkę jeszcze raz w trybie prywatnym i powtarzamy czynność.  Bierzemy kolejny link i kolejny... Trochę to monotonne więc postanowiłem to przyspieszyć. Wkrótce wrzuce sztuczkę z programem MacroRecorder, dzięki czemu komputer będzie robił wszystko za nas.
Podsumowując:
By zacząć zarabiać tym sposobem wystarczy dosłownie chwila.
Wykorzystując wszystkie metody można dziennie zarobić 1-5$, czyli do 150$ miesięcznie.
Pełną instrukcje wyślę na maila każdej chętnej osobie, która będzie moim referralsem.
W razie problemów pomagam, problemy zgłaszajcie w komentarzach.

UWAGA TO NIE WSZYSTKO!

Wszystkie metody opisane powyżej to tylko część naszych zarobków. Tak naprawdę możemy zarobić duzo, dużo więcej dzięki refferalsom. Wyobraźcie sobie, że poleciliście ten sposób zarabiania 20 znajomym. Każdy z nich dziennie zarbi min. 1$. Jest to w sumie 20$. Dzięki temu, że są waszymi referralsami dostaniecie 20% ich zysku, czyli 4$ dziennie. Podoba się? Już wkrótce dokładnie to opiszę na moim blogu. Pozdrawiam
email: paka747@o2.pl

Jak zarobić w necie za oglądanie reklam?

pavlus007
Czytasz ten tekst więc zapewne interesuję Cię wiedza o tym, 
<p="" style="text-align: center;">

JAK ZARABIAĆ W INTERNECIE?

 Jednak najpierw wyobraź sobie banknot 50-dolarowy.

<p="" style="text-align: center;">

A teraz pomyśl, że go spalasz. Jeśli zdecydujesz się opuścić tę stronę, będzie to dla Ciebie podobną stratą, bo nawet przeciętny nastolatek potrafiłby zarobić w internecie taką sumę NAWET W MIESIĄC, nie wkładając w swoją "pracę" prawie żadnego wysiłku.

<p="" style="text-align: center;">

 

 Doszedłeś już tutaj, tak więc zainteresowałeś się moim blogiem. Gratuluję decyzji. Zapewniam, że nie będziesz żałował czasu poświęconego na zapoznanie się z jego treścią.

 

Zaprezentuję wam dobry i sprawdzony sposób na łatwe zarabianie pieniędzy w internecie. Osobiście sam z niego korzystam i szczerze go polecam. Jest to system który gwarantuje BEZPIECZNY I PEWNY ZYSK z oglądania reklam.

 

A MOWA O:

 

  

Serwis ten jest znany od dawna. Jest on zarejestrowany jako firma więc:

Macie pewność, że dostaniecie zarobioną kasę. Co więcej, na koncie standardowym mamy do dyspozycji kilkanaście reklam do klikania dziennie, oraz możliwość większego zarobku poprzez zapraszanie nowych użytkowników, co sprawia, że neobux.com jest bardzo opłacalnym systemem paid-to-click.
 
 
Kasę wypłacać można na konto Alert Pay lub PayPal co dla wielu z Was jest zapewne dużym udogodnieniem.
 
 
Zarobione pieniądze będziesz mógł ją później wykorzystać np. na KONTA PREMIUM/DODATKI DO GIER INTERNETOWYCH TAKICH JAK OGAME, PLEMIONA CZY METIN2, LUB WYPŁACIĆ JĄ SOBIE DO RĘKI!!!
 
 
 
 To jest dziecinnie łatwe! Nic nie musisz inwestować, nie ma żadnych haczyków, z Twojej strony nic nie poświęcasz, oprócz, rzecz jasna, czasu (kilka minut dziennie). 
 
 
 

Czytaj dalej, a przekonasz się jakie to proste. 

 


 

ZACZYNAMY


Wchodzimy na:

 
KLIKNIJ W OBRAZEK

I tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:

Klikamy na REGISTER i kolejno wypełniamy pola:

1. Username - Twój login;

2. Password - Hasło;

3. Password Confirmation - Potwierdź hasło;

4. Email - Twój e-mail;

5. AlertPay/PayPal Email - E-mail, na którym masz założone konto Paypal lub AlertPay;

6. Birth Year - Rok urodzenia - musisz mieć co najmniej 18 lat;

7. Verification Code - Kod z obrazka;
 
 
CONTINUE
 
 

W polach wpisujemy kody potwierdzające, które otrzymaliśmy w mailach. Są one na naszych skrzynkach pocztowych.

Verification Code - Kod z obrazka;

 

FINISH REGISTRATION

 

 

OK! Właśnie się zarejestrowaliśmy na stronie neobux.com!. Teraz możemy spokojnie zarabiać przesz internet klikając w reklamy.

 

Masz już swoje konto i jesteś gotowy "klikać". Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o serwisie neobux.com i zarabianiu w internecie to czytaj dalej ten blog!

 


 

LOGOWANIE

 

Klikamy na LOGIN w prawym górnym rogu strony i wypełniamy pola:

1. Username - Twój login;

2. Password - Hasło;

3. Verification Code - Kod z obrazka;

 

LOGIN

 

 

 

 
JAK ZARABIAĆ NA STRONIE

 

Klikamy na VIEW ADVERTISMENTS i:

Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy,następnie na kropkę. Odczekujemy kilka sec, aż pasek ładowania na górze ekranu dojdzie do końca, zamykamy stronę i klikamy na kolejny link.

 

UWAGA!

 Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną!

 

Jeżeli już wszystko obejrzeliśmy to czekamy, aż ukażą się nowe linki i tak dalej. Często w tym samym dniu pojawiają się nowe reklamy, więc jest okazja żeby tego samego dnia jeszcze zarobić. Reklamy w polu "Mini Advertisments" pojawiają się na krótki czas więc trzeba je bacznie obserwować jeśli chce się na nich zarobić. Jest ich nawet kilkadziesiąt dziennie! Nie ma przymusu oglądania wszystkich reklam - oglądamy tyle ile chcemy! 

 


Serwis neo.com NIE USUWA NIEAKTYWNYCH KONT, więc nawet jeśli z jakiegoś powodu, na przykład 30 dniowych wakacji, zapomnicie na jakiś czas o klikaniu, macie pewność, że KONTO I KASA DALEJ SĄ WASZE, a po powrocie zastaniecie na nim tyle ile udało się Wam wcześniej zarobić.

 


SPRAWDZANIE STANU KONTA

 

Kwotę, którą zarobiliśmy widać w panelu użytkownika i obok nazwy użytkownika.

 

 

POLICZMY WIĘC ILE ZAROBILIŚMY PRZEZ 1 MIESIĄC

 

0.01*4 (ilość reklam dziennie) *30 (dni w miesiącu) + 0.001*20*30 (Mini Advertisments) = 1,8 $

To strasznie mało :(

 

 

JAK ZAROBIĆ WIĘCEJ

Jeśli chcemy zarobić więcej, możemy polecić znajomym ten serwis. jeśli osoba zarejestruje się przez nasz unikalny link http://www.neobux.com/?r=artur747) dostawać będziemy 0,005$ za każdą reklamę którą nasz znajomy obejrzy.

A więc co miesiąc zarobić możemy:

100 znajomych - 30,00$, czyli 100 zł

Zależy to oczywiście od tego ile nasi znajomi będą klikać oraz ile będzie dostępnych reklam na dzień.

... Jest to niezła suma jak za kilka minut codziennej pracy!

 

WIĘCEJ O WYPŁATACH

 

Ważna cechą serwisu neobux.com jest to, że wypłaty są realizowane natychmiastowo (insant)

PayPal jest to najbardziej znany bank internetowy. Obsługuje przesyłki pieniędzy w internecie. W każdej chwili można je wypłacić na dowolną kartę kredytową, lub dostać przesyłką kurierską.

Przez PayPal, można także kupować bonusy do gier internetowych (np konto premium).

Pieniądze zarobione za oglądanie reklam będą mogły zostać wysłane właśnie na PayPal. Nie będę się tu rozpisywał, także jeśli będziesz chciał dokonać wypłaty, albo po prostu dowiedzieć się więcej, napisz do mnie na gg, a wszystko wyjaśnię. (gg podałem na dole strony).

Minimalna kwota wypłaty to 2$!

 

A TERAZ PYTANIE, KTÓRE ZADAJE SOBIE WIĘKSZOŚĆ Z WAS: CZY SERWISOWI neobux.com PRZYNOSI TO ZYSKI?

 

Trochę matematyki: neobux.com dostaje od reklamodawców za wyświetlenie reklamy 0,02$, więc na pewno nic nie stracą. Najwyżej, w przypadku refferals'ów, wyjdą na zero, ale jest to dla nich przecież świetna reklama: strona sama się rozwija, i to w postępie geometrycznym (coraz szybciej), także nie muszą wystawiać grubych pieniędzy na kampanie reklamowe. Do tego strona istnieje już kilka dobrych lat i jest w 100% wypłacalna. 

Bux'owi zysk przynosi także sprzedaż kont Premium (dających więcej reklam dziennie i większe wynagrodzenie za reklamy). Premium kosztuje niestety dużo, ale warto tyle wydać. Nie będę tu pisał dla czego, bo i tak już się rozpisałem :). Jeśli jesteś tym zainteresowany, pisz do mnie śmiało na gg - zawsze odpowiadam.

 Życzę powodzenia :]

GG - 35726854

 

285

 

 

© Jak zarobić w necie ?
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci